Kingi elamusi Peipsimaalt!

„Kingi elamusi Peipsimaalt“ kampaania eesmärk on tutvustada piirkonna ettevõtteid ja kutsuda kinkima elamusi, mida meie ettevõtted pakuvad.

Särtsukomplekt jõululauale

Peipsi pipar on kokku pannud ühe mõnusalt särtsaka kinkekomplekti, mis sisaldab Küüslaugu-tšilli kastet, suitsust tšillikastet, mustsõstra tšillikastet ja loomulikult ka pohla-tšilli kastet. Lisaks on sel aastal jõulupakis ka käsitööna valminud kirsi-tšilli täidisega trühvlid ja soolakaramelli täidisega valge šokolaadi kommid. 

Kuidas elamuse soetada saad? Kodulehelt, facebooki postkastist, Taluturu kauplused Tartus, Tallinnas ja Pärnus, Rahinge lihapood, Viljandi talutoidu ait, Vorstiabi kauplused Tallinnas Baltijaamas ja Nõmme turul, Andre farmi talupood, Männiku talupood Elvas

Lisainfo:

+372 5238 299, pipramaja@gmail.com

Jõulupakett Samovaritee jõulupaviljonis väikese vimkaga (õueüritus)

Jõulukuul muutub Peipsimaa Külastuskeskuse aed ja hoov romantiliseks jõulumaaks, et tulede, laternate ja ehitud kuuskede säras külalisi tervitada. Kui tahad oma väikesele seltskonnale õuemelus kinke jagada ning üheskoos sütesamovarist teed juua, siis see ongi just see koht. Hinna sees on sütesamovari teetseremoonia piruka ja Kargaja soo potentilla erectaga (potentilla erecta ainult täiskasvanutele). Lastele pakume alkoholivaba glögi. Lisaks võib kaasa võtta oma suupisted vm. Hind grupile (kuni 15 in) 180 eurot.

Kuidas elamuse soetada saad? Soeta elamus telefoni või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 56 629 329, info@peipsimaa.ee

Jõulu elamused Kauksi puhkemajas

Elamuse kirjeldus: Kauksi puhkemaja pakub jõulukingiks elamusi. Olgu see saunaõhtu, rikkalik peolaud, mõnus öömaja metsavaikuses või siis mahlane kringel või lihtsalt leib. Kingituse väärtuse ütled Sina, armas kinkija. Ja kingisaaja saab ise otsustada, millist elamust ta meilt soovib. Kinkekaarti saab kasutada ka mitmes osas ja aega selleks on saabuva aasta lõpuni.               

Kuidas elamuse soetada saad? Soeta elamus e-maili teel.

Lisainfo:

+372 5219 326, kauksi.puhkemaja@mail.ee

Sibulatee kinkekaart. Üks kinkekaart, paarkümmend valikut

Sibulatee kinkekaart on hea võimalus kinkida emotsioone. Just neid saab külaline, kes Sibulateele jõuab: olgu selleks pakutrüki või ivan tšai õpituba, põnev giidituur muinasjutu-lossis või Juhan Liivi radadel, olgu see rahulik öö otse Peipsi kaldal või hoopis kõhutäis kohalikust toidust. Sina vali summa, mille eest Sa elamusi kingid. Ülejäänu on juba kingisaaja teha: valida sibulateeliste seast huvitavamad kohad ning aasta jooksul külas ära käia.

Kuidas elamuse soetada saad? Elamuse saad soetada sibulatee kodulehelt.

Lisainfo:

+372 5648 0065, info@sibulatee.ee

Jõulupakett kuldamise, samovaritee ja õhtusöögiga

Jõulukuul muutub Peipsimaa. Külastuskeskuse aed ja hoov romantiliseks jõulumaaks, et tulede, laternate ja ehitud kuuskede säras külalisi tervitada. Peipsimaa Külastuskeskuse õdusas käsitöökohvikus tervitab külalisi kaetud samovariteelaud keedusuhkru ja sibulapirukatega. Seejärel, kuldamistehnikat ja/või pakutrükki  kasutades tehakse kallile inimesele  jõulukaart ja jõuluküünal. Kui tee joomisest tuju rõõmus ja meeled elevil, siis toome lauda kalaprae ning lõpetuseks pakume sigurikohvikooki. Grupi suurus kuni 8-14 inimest. Hind 37 eurot inimene.

Kuidas elamuse soetada saad? Soeta elamus telefoni või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 56 629 329, info@peipsimaa.ee

Jääaja keskuse lumetuurid

LUMETUURID Jääaja Keskuses 12. ja 19. detsembril 2020. Lumetuur peredele (kuni 10 osalejat) kell 11:00, 13:00 ja 15:00. Põneval lumetuuril õpivad lapsed koos vanematega märkama ümbritsevat loodust ning mõistma, miks kõik talved ei ole alati valged. Juhendajaga koos leitakse vastused küsimustele: mis on lumi? Kuidas ja miks ta tekib? Milline ja miks ta on? Üheskoos vaadatakse ja uuritakse, kuidas elavad lume all, peal ja sees loomad ning putukad. Milliseid kohastumusi ning nippe nad ellujäämiseks kasutavad? Lisaks uuritakse, kuidas elas inimene ürgajal üle külma ja lumise talve ning mida tal selleks vaja oli.

Kuidas elamuse soetada saad? Elamuse saad soetada ettetellides telefoni või e-maili teel

Lisainfo:

+372 5911 3318, info@jaaaeg.ee

Korvipunumine Vanaemaga 2le

Saab ise meisterdada laastudest korvi. Ja seda kõike legendaarse vanaema juhendamisel.

Kuidas elamuse soetada saad? Soeta elamus e-poest või  Avinurme Puiduaidast kohapeal.

Lisainfo:

+372 527 5762, info@puiduait.ee

Jõulupakett küünlakeerutuse, samovaritee ja õhtusöögiga

Jõulukuul muutub Peipsimaa Külastuskeskuse aed ja hoov romantiliseks jõulumaaks, et tulede, laternate ja ehitud kuuskede säras külalisi tervitada. Peipsimaa Külastuskeskuse õdusas käsitöökohvikus ootab külalisi kaetud samovariteelaud keedusuhkru ja pirukatega. Teed rüübates ja Peipsi äärseid lugusid kuulates meisterdatakse üheskoos mesilasvahast küünal ning trükitehnikas kaunistatakse kinkekotike.Kui tee joomisest tuju rõõmus ja meeled elevil, siis toome lauda kalaprae ning lõpetuseks pakume porknakooki siguriglasuuriga

Kuidas elamuse soetada saad? Soeta elamus telefoni või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 56 629 329, info@peipsimaa.ee

Kohalike käsitööveinide degusteerimine

Alatskivil, lossi ümbritseva kiviaia taga, asub vana mõisaaegne jääkelder, mis on saanud uue hingamise. Just selles ajaloolises hoones saab tutvuda kohaliku kultuuri ning käsitööna valmistatud puuvilja- ja marjaveinidega. Degusteerimise töötoas saab proovida viit erinevat veini koos äraarvamismänguga koostisosadest. Anname ülevaate ka veini valmistamise protsessist, pilkupüüdvast Alatskivi mõisast ja kohalikest maitsetest. 

Kuidas elamuse soetada saad?Tooteid ja teenuseid saadosta etteteatamisel nii veinikeldrist (Hirveaia 4, Alatskivi) kui ka veebipoest (alatskivimaitsed.ee)

Lisainfo:

+372 57 400 987, info@alatskivimaitsed.ee

Muusika elamus “Noodid Peipsi Rannal” 2.07.2021

Üks kord suvel toimub imeliselt kauni Peipsi ranna ääres kontsertsari “Noodid Peipsi Rannal”. 2021 aasta esineja on Jarek Kasar, kes ammutab inspiratsiooni kohast ja inimestest. 

Kuidas elamuse soetada saad? Soeta elamust ticketer lehelt https://www.ticketer.ee/noodid-peipsi-rannal-jarek-kasar/

Lisainfo:

+372 52 24 660, info@rannapuhkebaas.ee

Kinkekaart kahele veinile

Kahe käsitööveini kinkekaart on elamuslik kingitus nii tõelisele veinigurmaanile kui ka veinimaailma avastajale. Kinkekaardi omanik saab ise oma maitse järgi valida just need kõige meeldivamad veinid. Selleks võib tulla meile külla ja valida kaks meelepärast veini välja kohapeal või teha valik meie veebilehel ja sellest meile e-maili teel teada anda.

Kuidas elamuse soetada saad? Kinkekaarti saadosta etteteatamisel nii veinikeldrist (Hirveaia 4, Alatskivi) kui ka veebipoest (alatskivimaitsed.ee)

Lisainfo:

+372 57 400 987, info@alatskivimaitsed.ee

Kinkekaart deugstatsioonile

Käsitööveinide degusteerimise kinkekaart on mõnus kingitus inimesele, kellele meeldib koos sõpradega uusi ja huvitavaid elamusi kogeda. Selle kinkekaardi eest saab kuni 10ne seltskond mõnusalt Hirveaia veinikeldris koos aega veeta ja kohalikke käsitööveine nautida. Degusteerimisel saate proovida viit erinevat veini koos äraarvamismänguga koostisosadest. Anname ülevaate ka veini valmistamise protsessist, pilkupüüdvast Alatskivi mõisast ja kohalikest maitsetest.

Kuidas elamuse soetada saad?Kinkekaarti saadosta etteteatamisel nii veinikeldrist (Hirveaia 4, Alatskivi) kui ka veebipoest (alatskivimaitsed.ee)

Lisainfo:

+372 57 400 987, info@alatskivimaitsed.ee

Aastavahetuse pohlavahuvein

Tähista 2020/2021 aastavahtust kohaliku pohlavahuveiniga! Põhjamaiselt karge ja pisut mõrkjamaiguline pohlamari igatseb päikest nagu meiegi, sättides end ikka kasvama sinna, kus päikesekiired tema marjad punasteks pärliteks muudavad. Kujutage siis ette, kuidas metshaldjad kastesel hommikul nende pärlikeedega end ehivad….. 

Kuidas elamuse soetada saad? Tooteid ja teenuseid saadosta etteteatamisel nii veinikeldrist (Hirveaia 4, Alatskivi) kui ka veebipoest (alatskivimaitsed.ee)

Lisainfo:

+372 57 400 987, info@alatskivimaitsed.ee

Jõuluaeg Peipsimaa muuseumis

Veeda jõuluaeg Peipsimaa muuseumis. Heaks kingiideeks pakume vanausulisi tutvustava giidituuri ja Ivan Tšai teejoomistseremooniat. 

Kuidas elamuse soetada saad? Soeta elamust telefoni või e-maili teel

Lisainfo:

+37253745471, info@peipsimaamuuseum.ee

Jõuluvana kingikotti Alutaguse juust

Kingi sel aastal jõuludeks Eesti maitseid. Täida jõulavana kingikott parimate juustudega, mis tulevad Alutaguselt!  Alutaguse juust OÜ on väike ettevõte, mis toodab toorlehmapiimast käsitöö delikatess hallitusjuustusid. Täna on nad ainuke ettevõte Eestis, kus toodetakse sini-valgehallitusjuustu. Teate ju küll, et Eesti kraam on ikka kõige parem  

Kuidas elamuse soetada saad? Suussulavad Alutaguse juustud on müügil: Iisaku Peetri Pizza, Avinurme Puiduait, Liha- ja kalapood Jõhvis Jewe keskuses, Tallinna Kaubamaja Toidumaailm, Tartu Kaubamaja Toidumaailm, Pirita Selver, Krooni Selver (Rakvere), Järve Selver, Jõhvi Selver, Viimsi Selver, T1 Selver, Astri Selver, Rapla Selver, Vahi Selver, Marinthali Selver, Männimäe Selver (Viljandi), Kadaka Selver, Stockmann, Gambrinuse õllepoed (Tartu ja Pärnu), Veeriku Selver, Väike-Järve taluturg.

Lisainfo:

+372 5682 8969, alutagusejuust@gmail.com

Peipsimaa retseptidega Seinakalender

Peipsimaa sibul ja sellest tehtud maitsvad road on 2021 Peipsimaa seinakalendri fookuses. Hea kingiidee, mida jõuluvana kingikotti pista. 

Kuidas elamuse soetada saad?Kalendrit saad soetada siit: https://forms.gle/2tBj1gV9Ab1tNCqa8

Lisainfo:

+372 5696 4686, kadi@visitpeipsi.com

Jõuluaeg Hea Karma Villas

Veeda jõuluaeg Hea karma Villas. Koos lähedastega on võimalik  meisterdada piparkooke, süüa pidulik lõunasöök ning jääda öömajale. Ennemuistsed jutud on õhtu lahutamatuks osaks 🙂 

Kuidas elamuse soetada saad? Elamuse saadbroneerida telefoniteel või saates kirja e-mailile.

Lisainfo:

+372 5286 481, aivi@pootsman.ee

Jõuluõhtusöök Kadrina mõisas

Kingi lähedastele, koostööpartneritele, töökaaslastele jõuluõhtusöök Kadrina mõisas. 

Kuidas elamuse soetada saad?Soeta elamus telefoni teel.

Lisainfo:

+372 5286 481, aivi@pootsman.ee

Samovaritee Peipsi ääres

Peipsiveere teekultuuri ja samovaride töötoas räägime teejoomise kultuurist vanausuliste külades ning sellest, mis on ivantšai ja kuidas seda valmistatakse. Toome vee otse kaevust ja paneme ise samovari tööle. Mille jaoks kasutatakse käbisid ja kasetohtu? Aga mis seos on kirsasaapal ja samovaril? Istume hubases vanausuliste elamus, kus teeme samovariteed ja proovime, kuidas maitseb vanausuliste isetehtud keedusuhkur. Suvisel ajal saame koos perenaisega korjatud põdrakanepilehti teha ivantšaiks. Pakkumine sobib 10-liikmelisele grupile.

Kuidas elamuse soetada saad?Võimalik on soetada kinkekaart kas kohapealt või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 518 1125, info@mesitare.ee

Meriinovillased laste riided

100% meriinovillased riided on soojad ja pehmed. Valmistatud kohalike emmede poolt suure armastusega.

Kuidas elamuse soetada saad?Soeta elamus e-poest.

Lisainfo:

+372 56 650425, emilandthings@gmail.com

Peipsimaa Valgusretk

Veeda oma jõuluaeg Peipsimaa valgusmatkal koos sõprade või
kolleegidega. Vaata üle milline on Peipsimaa loodus laterna valguses sel ilusal talvisel ajal. Vali ise endale sobiv kuupäev ja matkarada.

Kuidas elamuse soetada saad? Võta ühendust kadi@visitpeipsi.com, 56964686

Lisainfo:

kadi@visitpeipsi.com, 56964686

Jõuluaeg perega Kalevipoja muuseumis

Veeda Jõuluaeg Kalevipoja muuseumis koos perega. Soeta kingituseks Kalevipoja muuseumi perepilet – 2 täiskasvanut + kuni 3 last

Kuidas elamuse soetada saad? Võimalik on soetada kinkekaart kas kohapealt või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 5886 6805, info@kalevipojakoda.ee

Ööbimine Peipsi järve ääres paadimajas

Peipsi on romantiline ja rõõmu täis koht, kust ei tahagi lahkuda. Hea võimalus on ööbida otse rannas Mesi tare paadimajades. Paadimajad on ilma vee ja elektrita, andes võimaluse kuulata Peipsi hääli, kohata luigeperet ning tervitada rebast, kes käib uusi nägusid üle vaatamas.

Kuidas elamuse soetada saad? Võimalik on soetada kinkekaart kas kohapealt või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 518 1125, info@mesitare.ee

Jõulupuhkus Kallastel

Veeda oma jõuluaeg kaaslasega või terve perega Kallaste hostelis ja naudi maitsvat jõulupraadi.

Kuidas elamuse soetada saad? Võimalik on soetada kinkekaart, mis kehtib kuni 6 kuud. Kinkekaardi saad osta kas kohapealt või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 51939085, info@kallastehostel.com

Jõulud ratastel saunadel

Ratastel sauna või kümblustünni rent nii jõulupidude, sünnipäevade kui teiste ürituste meeleolukamaks muutmiseks.

Kuidas elamuse soetada saad? Võimalik on soetada kinkekaart kas kohapealt või e-maili teel.

Lisainfo:

+372 520 1837, raldo.lorits@mail.ee