Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” III moodul

Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” III moodul

Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” III moodul

Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki”. 02.10-03.10 toimus õppereis Peipsimaa ettevõtjatele mille sihtkohaks oli põhja Läti. Külastasime ühe piirkonna mitmeid ettevõtjaid ja tootjaid. Sealhulgas olid Smiltene mõis, Donas pagarikoda, šokolaadivabrik R chocolate, Valmiermuize külastus, Birzi kasemahlavabrik, Läti Kiploks ehk Läti küüslauk, Latnature köögiviljakrõpsud ja kohalik juustuvabrik.

Kõik külastatud ettevõtted olid suurepärased. Igaüks omamoodi. Kuid kõiki ühendas ühine joon – avatus ja suur toetus naaberettevõtjatelt.

Iga uus külastuskoht uuris, kas oleme juba nende naabreid külastanud või kas läheme ka sinna. Läti küüslauk müüs oma majakeses samuti ka teiste kohalike tootjate kaupa.

Ettevõtjad, kes toimetasid seal piirkonnas vaid mõningad aastad suhtusid lugupidavalt ja austusega kohta ning jätsid mulje kui turundaks ja kiidaks oma kodukohta.Kõike seda tänu hästi toimivale piirkonna võrgustikule.

Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” osalejad laua ümber Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” osalejad laua ümber teise nurga all Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” osalejad kokkamas Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” osalejad kokkamas teise nurga alt Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” seminar Koolitusprogramm “Kiika Peipsimaa kööki” jookide lett