Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal!

Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal!

Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal!

Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal. 24. ja 25. novembril toimus Soome suurim Eesti kultuuri festival Martin markkinat, mis andis suurepärase võimaluse oma piirkonda ja tegevusi laiemalt presenteerida. Sel aastal oli tähelepanu keskmes Peipsimaa ja Vooremaa.

Laadal pakuti eesti käsitööd, toidukaupa, tutvustati eesti kirjandust ja Peipsi- ning Vooremaa puhkusevõimalusi. Peipsimaalt osalesid Mardilaadal: Alutaguse juust OÜ, Lammas ja Roos, Alatskivi Lossi Restoran ja Sviidid, Alatskivi lossi keraamika, Irina Shirokova Präänikud, Peipsi Kalatööstus ja Peipsimaa Turismi esindajad.

Kahepäevase kultuuriprogrammi vältel astusid üles Svjata Vatra, Väägvere külakapell, Avinurme Puhkpilliorkester, Rusalia lastekoor, Jõgeva Muusikakool ning rahvamuusikaansambel Tuustar. Lastesaali tegevusi viisid läbi Eesti Rahva Muuseumi ja Avinurme Puiduaida kollektiivid.

Mardilaada külastus on projekti “Peipsimaa ja Vooremaa väiketootjate võrgustike ühised arendus- ja turundustegevused” üks osa. Projekti tegevusi toetab LEADER programm. Projekti eestvedajateks on Peipsimaa Turismi juhataja Kadi Ploom ja Jõgeva vallavalitsuse ettevõtlus- ja arendusspetsialist Reelika Kivimurd.

Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal esinejad Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal Peipsimaa esile toodud toidud Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal Peipsimaa esindajad Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaadal tutvustaja Peipsimaa ettevõtjad Helsingis Mardilaada karikas