VII Peipsimaa Arengufoorum

VII Peipsimaa Arengufoorum

VII Peipsimaa Arengufoorum

29.11 toimus VII Peipsimaa Arengufoorum Võnnu Kultuurimajas. Käesoleval arengufoorumil tervitas peipsimaalasi Riigikogu esimees Eiki Nestor ja Kastre vallavanem Priit Lomp. Peipsimaal tehtud ja tulevastest tegemistest rääkis lähemalt MTÜ Peipsimaa Turismi juhataja Kadi Ploom.

Päeva esimeses pooles tutvustas Saksa turismituru võimalusi ja omapära Evely Baum-Helmis EAS-ist. Saksa turu koostöövõimalustest rääkis Külli Karing Via Hansast.

Vahepausil hullutas külalisi mustkunstnik ning pärast lõunat sukelduti infot ammutama värskelt valminud arengustrateegia kohta.

Peipsimaa arengustrateegia teeb eriliseks asjaolu, et see ei ole valminud seadusega nõutud kohustusest vaid kohalike omavalitsuste vabatahtlikul algatusel. See annab usku, et tegemist on päriselt kasutusse mineva dokumendiga.

Mihkel Laan Cumulus Consulting-ust tutvustas Peipsimaa Arengustrateegiat ning viis läbi ühise tegevuskava määratlemise arutelu.

VII Peipsimaa Arengufoorum paneelvestluse osalised Eveli Tooming, Hannes Soossaar, Kristiina Tammets, Eve Sild ja Aivo Kähr arutlesid Peipsimaa arengu teemadel 2019-2030.

Aastaks 2030 on siht silme ees, eesmärgid paigas ja on kuhu püüelda!

Arengufoorumil osalejad toolidel Arengufoorumil osalejad vestlemas Arengufoorumil osalejad kuulamas seminari